Praktyczny prezent świąteczny

ByDaniel

Praktyczny prezent świąteczny

Święta Bożego Narodzenia są już za rogiem? Właśnie robisz listę podarunków i zastanawiasz się na wyborem prezentów dla najbliższych? Jeśli poszukujesz praktycznych i funkcjonalnych gadżetów, to zwróć uwagę między innymi na kalendarze książkowe. Jest to bardzo przydatny przedmiot, który można podarować bratu, mamie, tacie, czy chłopakowi. Jaki zatem mamy wybór? Co można znaleźć w księgarniach internetowych?

Klasyczne wersje

Na samym początku warto wspomnieć, że kalendarz książkowy dostępny w sklepie online jest niewielką wersją, która z pewnością zmieści się w torebce, plecaku czy teczce. Wiele osób z takim gadżet nie rozstaje się przez cały rok. W kalendarzu można zapisywać najważniejsze spotkania, daty urodzin i imprez okolicznościowych, ale można w nim także robić notatki i wpisywać adresy oraz telefony najbliższych osób.

Jeżeli kalendarz książkowy wybieramy dla taty lub dla dziadka, to jedną z najlepszych opcji będzie coś w wersji klasycznej. Wśród wielu propozycji znajdują się kalendarze w skórzanych oprawach. Mają one solidne okładki w czarnym, brązowym lub szarym kolorze, ale dostępne są także kolory granatowe, zielone lub czerwone. Te drugie wersje sprawdzą się dla pań, które na co dzień mają wiele spotkań biznesowych i które zawsze muszą prezentować się elegancko.

Coś z dodatkowymi opcjami

Poza kalendarzami książkowymi w klasycznych wersjach, w księgarniach można znaleźć także opcje bardziej unowocześnione. I tak na przykład nasza mama lub tata mogą ucieszyć się z kalendarza z dodatkowymi wskazówkami motywacyjnymi na cały dzień. Poza najważniejszymi informacjami zawierającymi daty, rozpisane godziny oraz imieniny i wschody, zachody słońca, na każdej stronie w takim kalendarzu można znaleźć cytaty, refleksje oraz myśli dopasowane między innymi do pory roku. Ciekawe są także kalendarze dla rolników, ogrodników, myśliwych czy nauczycieli. Jeśli więc wiemy, że osoba obdarowywana ma jakieś szczególne zainteresowania, to warto poszukać dedykowanego kalendarza na nadchodzący rok.

Spośród różnych wersji kalendarzy książkowych można wybrać także coś dla dzieci i młodzieży. Mamy na przykład typowe kalendarze szkolne, kalendarze z Muminkami i wieloma innymi ciekawymi postaciami z bajek.

About the author

Daniel administrator